Deputetja gjermane me prejardhje polake: Kosova duhet çarmatosur, bastion i terroristëve (VIDEO)

Deputetja gjermane, Zaklin Nastiç, e cila është me prejardhje polake, ka mbajtur një fjalim në Bundestag kundër Kosovës, duke e quajtur shtet artificial dhe bastion të terroristëve. Për, më tepër ajo tha se qëndrimi i partisë së saj, Partia e Majtë, është që Kosova duhet çarmatosur, njofton Klan Kosova. “Përpara 20,000 ton të bombave dhe … Continue reading Deputetja gjermane me prejardhje polake: Kosova duhet çarmatosur, bastion i terroristëve (VIDEO)