Deputetja e Vetëvendosjes përcjell porosinë e “KM” për leximin e revistës letrare (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deputetja e Vetëvendosjes përcjell porosinë e “KM” për leximin e revistës letrare (FOTO)

NULL NULL
7 days më parë

Një komunikim interesant u filmua sot në Kuvend nga kameramani i Klan Kosovës, Agon Bejtullahu.

Aty shihet një deputete e lëvizjes Vetëvendosje duke e shpërndarë me telefon adresën e një reviste letrare, derisa pranuesve ua bën me dije se këtë po e bën me kërkesën e dikujt që ajo e përshkruan vetëm me inicialet K.M. Ata i porositë që personit “KM” t’ia kthejnë komentet pasi ta kenë lexuar revistën.

Klan Kosova gjeti se bëhet fjalë për revistën e përvitshme letrare “Kens” botues të së cilës janë Lisandri dhe Aristea Kola.