Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deputetët i thonë “jo” projektligjit për festat

NULL NULL
07.05.2015 11:49

Projektligji për Festat Zyrtare nuk është votuar nga shumica e deputetëve të Kuvendit të Kosovës. Për këtë ligj votuan 50 deputetë ndërkaq kundër 20 prej tyre.

Për të kaluar Projektligji për Festat Zyrtare është dashur që të votojnë 60 deputetë.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.