Dënohet me burg për zhurmat gjatë seksit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dënohet me burg për zhurmat gjatë seksit

NULL NULL
01/06/2015

Gemma Wale nga Anglia është dënuar me dy javë burgim pasi ka shqetësuar fqinjët e saj duke bërtitur me zë të lartë gjatë marrëdhënies seksuale, shkruan revista Cosmpolitan.

Wale ka marrë edhe më herët një vërejtje për thyerje të rregullave shoqërore për bërtimat e larta gjatë debateve me të dashurin, për muzikën me zë të lartë, gjëra që kanë shqetësuar fqinjët e saj.

Ajo ishte këshilluar që të kishte kujdes në sjelljen e saj  ose do të përballej me pasojat.

Dhe duke se zhurmat që krijoi ajo gjatë marrëdhënies seksuale ishte kulmi.

“Gemma filloi të ulërisë dhe të bërtas gjatë marrëdhënies seksuale, dhe kjo zhurmë na zgjoi” citohet të ketë thënë një fqinj në një raport, transmeton Klan Kosova.

“Kjo zgjati 10 minuta, dhe ndoshta 10 minuta nuk është kohë e gjatë por ishte ora 5 e mëngjesit”  u shpreh fqinji.

Kjo edhe i dha arsye të mjaftueshme gjykatësit për të dënuar Wale me dy javë burgim.

“E pandehura u shpall fajtore për ulëritje dhe  të bërtitura  gjatë marrëdhënies seksuale në orën 5 të mëngjesit që ishte një nivel I zhurmës që shkaktoi bezdi,” tha gjykatësi.

klankosova.tv