Dëmtohen fushat sportive, nuk dihet fajtori (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dëmtohen fushat sportive, nuk dihet fajtori (VIDEO)

NULL NULL
19/08/2019

Shkollës fillorë dhe të mesme e ulët “Dardania” të kryeqytetit i ka dalë problem me fushat e sportit.

Ato u dëmtuan të shtunën pas pëlcitjes së një gypi. Ujësjellësi po e vë fajtor Termokosin e ky e fundit po mohon çdo gjë.

Kronikë e zgjeruar nga gazetarja Merita Neziri.