Demolohet objekti shkollor në Lipjan (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demolohet objekti shkollor në Lipjan (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Policia në Lipjan po merret me rastin e demolimit të një shkolle në këtë komunë.

Dikush gjatë natës hyri brenda objektit dhe përmbysi librat, karriget e orenditë e tjera.

Kronikë e gazetarit Flamur Gajtani.