Demi Moore, shumë shik - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demi Moore, shumë shik

NULL NULL
19/05/2015

Demi Moore dhe ish- i shoqi i saj, Bruce Willis, nuk mungojnë në “Dancing With The Stars”, ku garon vajza e tyre, Rumer.

Të hënën, 52- vjeçarja Moore u shfaq shik.

Koha po kalon, por akoma nuk ka lënë shumë shenja tek aktorja.