Demi Lovato si Elton John (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demi Lovato si Elton John (Video)

NULL NULL
16/03/2018

Demi Lovato dhe Q-Tip kanë bashkëpunuar në versionin e ri të këngës klasike të Elton John “Don’t Go Breaking My Heart”, për çka e kanë publikuar edhe videoklipin.

Kjo këngë do të përfshihet në projektin e ri të Elton – Revamp, ku janë edhe artistët e tjerë që i kanë ribërë këngët e tij.

“Don’t Go Breaking My Heart” është aq klasike dhe gjithmonë ka qenë rreth meje – nuk do të mundja ta humbasë këtë rast që të punoj rreth kësaj. Elton është ikonë, legjendë dhe jam e nderuar që jam pjesë e Revamp”, ka thënë mes tjerash Demi.