23:04, 20 Gusht 2019

Ditën e sotme Demi Lovato ka mbushur  27 vjeçe dhe për këtë ditë speciale ka vendosur të festojë së bashku me miqtë më të mirë.

Këngëtarja ndodhet në Londër dhe në mbrëmje ka festuar së bashku me Ariana Granden, ekipin e saj dhe menaxherin e tyre të përbashkët, Scooter Braun.

Demi ka publikuar në Instagram disa video në të cilat shihet se të gjithë ata që i janë gjendur pranë e kanë uruar me një tortë dhe duke kënduar.

Konkurs Pune

Lexo më shumë