8:58, 13 Nëntor 2019

Demi Lovato e ka një të njeri të ri në jetën e saj dhe këtë e bëri publike në Instagram.

Këngëtarja 27-vjeçare është në lidhje me modelin Austin Wilson dhe për ta konfirmuar këtë lidhje ajo postoi një fotografi me të.

“My ❤…”, shkroi Demi. Po ashtu imazh të ngjashëm postoi edhe ai në Instagramin e tij me përshkrimin “My Love”.

Austin është model me bazë në Los Angeles.

Konkurs Pune

Lexo më shumë