13:00, 22 Shkurt 2020

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, dje kishte treguar se cilat nga shoqet e ngushta të gruas së vet, Hailey i ka më shumë qef.

Ai këtë e bëri të ditur në një lojë në emisionin “The Late Late Show with James Corden”, transmeton Klan Kosova. Bieber ato i radhiti nga e preferuara deri tek më pak e preferuara, Kendall Jenner ishte e para në listë si më e pëlqyera, më pas vinte Gigi Hadid dhe e treta si më pak e preferuara listohet Cara Delevingne.

Nëse Bieber nuk përgjigjej në këtë lojë si dënim do të kishe të hante penisin e demit.

Kjo deklaratë e këngëtarit ka ngjallur reagim tek modelja e njohur, Cara, e cila i tha se ai duhej të hante penisin e demit pas fjalëve që tha në lojë.

“Nëse nuk ke asgjë kundër meje, atëherë pse nuk më zhbllokon? Të dua Hailey Bieber, ai duhet të ketë ngrënë penisin e demit”, ka shkruar Delevingne në Instagram.

Delevigne bëri të ditur se Justin e ka atë të bllokuar në Instagram, mediat e huaja thonë se ai mundet ta ketë bllokuar modelen rreth komentit që i pati lënë në fotografinë e tij të publikuar në Instagram për Taylor Sëift, lidhur me problemin e Taylor me ish-menaxherin e saj, Scooter Braun.

“ A je burrë. Duhesh të jesh në një ekip, t’i vet the se nuk flet për një kohë të gjatë me këngëtaren. Merr një hap prapa dhe mundohu të mësohesh”, ka shkruar Delevigne.

Konkurs Pune

Lexo më shumë