Del në darkë edhe pas vdekjës së nanës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Del në darkë edhe pas vdekjës së nanës

NULL NULL
25/05/2015

Ben Stiller dhe gruaja e tij Christine Taylor dolën në shëtitje, pas vdekjes së nënës së tij.

Aktori i njohur doli në darkë me gruan Christine Taylor të dielën (24 maj) në Romë, Itali.

Kjo ishte hera e parë që aktori 49-vjeçar doli pasi lajmit se nëna e tij Anne Meara kishte vdekur në moshën 85, transmeton Klan Kosova.

Ben ka qenë i zënë për xhirimin e filmit të tij të ardhshëm  të parashikuar ”Zoolander” që nga fillimi i prillit.

 

ben-stiller-steps-out-following-moms-death-02