Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Del klipi që shfaq rivalitetin mes Blerandos, Azemit dhe Bucit (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:12

Këtë javë kanë ndodhur debate të ashpra mes Blerando, Azemit dhe Bucit.

Në një klip shfaqej Blerando duke i thënë Azemit se këtë të premte do të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2.

Më pas debati eskaloi mes Azemit dhe Bucit, të cilët i përmendën njëri-tjetrit pika të ndryshme të cilat i konsiderojnë të dobëta te ata./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.