DeGeneres futet në mes të nënës dhe bijës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

DeGeneres futet në mes të nënës dhe bijës

NULL NULL
28/05/2015

Që është një grua e bukur Demi Moore nuk ka asnjë dyshim.

Madje 52 vjeçarja përkundër moshës, cilësohet si një ndër femrat më të bukura të Hollywoodit.

E vajza e saj është Rumer Willis, aktorja dhe këngëtarja amerikane, nuk i ka lënë asgjë nënës.

Ajo e ka postuar një foto bashkë me nënën e saj në Instagram, edhe pse kanë pothuajse tri dekada diferencë duken pothuajse identike, transmeton Klan Kosova.

Për këtë foto të postuar që është përfolur shumë këto ditë, ka bërë shaka komediania e njohur amerikane Ellen DeGeneres.

Komediania e ka bërë montazh veten në mes të nënës dhe bijës, duke ironizuar  se sa shumë ngjasojnë.