12:57, 11 Shtator 2019

Dega e partisë Balli Kombëtar në Prizren do ta përkrahë Lidhjen Demokratike të Kosovës gjatë zgjedhjeve.

Këtë e ka bërë të ditur Anton Quni nga LDK, nëpërmjet një shkrimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Ishte zotim i përbashkët që të ketë një angazhim të përbashkët për votën e LDK-së dhe fitoren e saj”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë