Deda: Situata e rëndë, liderët e partive të ulen e të bisedojnë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deda: Situata e rëndë, liderët e partive të ulen e të bisedojnë

NULL NULL
15/10/2015

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Ilir Deda ka thënë se situata është shumë e rëndë dhe se liderët e  partive politike duhet të ulen dhe të bisedojnë, njofton Klan Kosova.

Ai këto komente i bëri pas ndërprerjes së seancës së sotme me gaz lotësjellës.