Deco pritet të bëhet drejtor i ri sportiv i Barcelonës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deco pritet të bëhet drejtor i ri sportiv i Barcelonës

NULL NULL
16.05.2023 23:45

Barcelona tani po i afrohet marrëveshjes për ta emëruar Decon si drejtor të ri të klubit.

Kështu ka bërë të ditur gazetari Fabrizio Romano në rrjetin social, Twitter.

“Bisedimet kanë avancuar shumë dhe Decoja tashmë i ka pranuar 90 për qind të detajeve të marrëveshjes; pritet që ta rregullojë situatën me agjencinë e tij”.

Ardhja e tij në këtë post vjen pas largimit të Jordi Cruyffit dhe Mateu Alemanysë.