De Zerbi: Inter, Roma apo Chelsea? Nuk kam marrë asnjë telefonatë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

De Zerbi: Inter, Roma apo Chelsea? Nuk kam marrë asnjë telefonatë

NULL NULL
nga Andi Shabani 22.04.2023 13:49

“Nuk kam biseduar me askënd, për mua është e rëndësishme të qëndroj te Brighton”.

Kjo është deklarata e fundit e trajnerit Roberto De Zerbi, emrit i të cilët përflitet te shumë skuadra të mëdha evropiane.

Ecuria e mire te Brighton ka bërë që italiani të kërkohet nga Chelsea, Roma apo Interi.

Megjithatë, De Zerbi mohon një largim nga Brighton duke thënë se nuk është momenti i duhur.

Italiani potencoi se në të ardhmen pret rikthimin në Serie A ndonëse preferon të ketë eksperiencë edhe në Gjermani dhe Brazil.