De Gea e pret me kokë super goditjen e Mitomas (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

De Gea e pret me kokë super goditjen e Mitomas (VIDEO)

NULL NULL
04.05.2023 21:24

Manchester United po barazon me Brighton Hove & Albionin, në kuadër të xhiros së 34-të të Premier League.

Kaoru Mitoma i Brightoni e pati një mundësi të mirë që ta realizoj golin e parë të takimit, pas shfrytëzoi gabimin në mbrojtjeje të Djajve të Kuq, por në vend ishte David De Gea, i cili goditjen e priti me kokë.

Pas kësaj goditje, portieri spanjoll për një kohë mbeti pa ndjenja, por që ekipi mjekësor intervenoi shumë shpejt.

Tani çdo gjë është në rregull me të dhe e ka vazhduar ndeshjen. /Klankosova.tv.