De Biasi lavdëron Kosovën (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

De Biasi lavdëron Kosovën (VIDEO)

NULL NULL
19/04/2020

Trajneri që e udhëhoqi kombëtaren e Shqipërisë drejt Euro 2016, ka lavdëruar lojën e kombëtares së Kosovës në ligën e Kombeve dhe në kualifikimet për evropian.

Gianni De Biasi pati fjalë të mira sidomos për Amir Rrahmanin.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Andi Shabani.