Davis në formë edhe pas lindjes së fëmijës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Davis në formë edhe pas lindjes së fëmijës

NULL NULL
27/02/2017

Stephanie Davis ka dëshmuar se ka trupin e saj në top-formë edhe pas lindjes së fëmijës së saj.

Vetëm gjashtë javë pasi solli në jetë fëmijën e saj, Davis u pa tejet energjike dhe në formë me një fustan të kuq që i vënte në pah asetet e saj, njofton Klan Kosova.

23 vjeçarja dukej e zjarrtë kur pozonte ndonëse u largua me mohimet se ajo është pajtuar me Jeremy McConnell.

3dc26e7100000578-4263932-image-m-71_1488202902064

3d7b014d00000578-4263932-image-a-71_1488199650272-1

3dc18a1700000578-4263932-image-a-70_1488199647915