14:30, 14 Mars 2019

DJ me famë botërore, David Guetta po shijon jetën në Miami. 51-vjeçari nuk mund të heqë duart nga e dashura e tij Jessica Ledon, me të cilën ka shkuar me pushime në plazh.

Çifti është fotografuar duke shkëmbyer puthje e përqafimet jashtë hotelit të tyre me 5 yje në Miami.

Format trupore të 27-vjeçares janë të shkëlqyera dhe doemos marrin vëmendjen e të gjithëve.

Ajo është një aktore kubane, e cila nisi historinë e dashurise me David Guettën në mes të vitit 2015 pa u shqetësuar për diferencën në moshë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë