19:00, 12 Shkurt 2019

David Foster dhe Katharine McPhee mezi presin të martohen.

Këngëtarja 34-vjeçare dhe 69-vjeçari po ia shprehin dashurinë njëri-tjetrin në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Ka qenë Katharine ajo e cila hyri në profilin e saj për t’i treguar të dashurit sa shumë e do.

“Larg njëri-tjetrit por mezi pres të martohem me ty”, shkroi ajo duke treguar unazën e fejesës.

Më pas David hyri në Instagram për të postuar foton duke shkruar: “Unë fitova llotari”.

View this post on Instagram

🎼I won the lottery!!!

A post shared by David Foster (@davidfoster) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë