David dhe Victoria po e vënë në rrezik shëndetin e vajzës Harper? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

David dhe Victoria po e vënë në rrezik shëndetin e vajzës Harper?

NULL NULL
10/08/2015

Vajza e David dhe Victoria Bechkham, Harper, vazhdon të mbajë një biberon pavarësisht faktit se tashmë është katër vjeçe. Në pothuajse çdo foto ajo është fotografuar me një të tillë në gojë, ndërkohë që ekspertët thonë se ajo është përtej moshës që rekomandohet të mbahet një i tillë.

“Nëse Harper vazhdon ta përdorë atë, mund të ketë probleme me dhëmbët dhe me të folurën”, ka thënë Clare Byam-Cook, eksperte e prindërimit.

A e di këtë çifti i famshëm?/Anabel.al

fdgdfg