22:10, 4 Korrik 2020

David dhe Victoria Beckham janë duke festuar 21 vjetorin e martesës së tyre gjatë kësaj fundjave.

Çifti tejet i dashur për publikun e gjerë, këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes rrjetit social, ku edhe kanë ndarë imazhe duke festuar, shkruan Daily Mail.

David kishte kujtuar takimin e parë me bashkëshorten e tanishme, e cila më parë ishte pjesë e grupit muzikor “Spice Girls”.

Ndërsa ish-këngëtarja dhe njëherësh biznesmenja, Victoria kishte ndarë imazhe të ndryshme ndërsa ka bërë një dedikim të veçantë.

“Kush do ta mendonte gjatë këtyre viteve se do të festonim 21 vjetorin e martesës dhe të kemi katër fëmijë të bukur”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.

Konkurs Pune

Lexo më shumë