16:11, 18 Shtator 2019

Daut Haradinaj nga AAK, Daut Haradinaj, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustëfës, duke i kërkuar që mos t’i lejojë ta këshillojnë ata të cilët nuk e votuan.

“E pashë reagimin e nxituar të Isa Mustafës, unë kam pasur dhe kam etikë, por si duket të kanë lajthitë ata që i mbanë afër vetës. Ata që nuk të votuan mos i lejo të të këshillojnë. Unë asnjëherë nuk e shkeli kodin etik të Shqiptarit. S’ka me u nda Kosova”.

Në emisionin Analiza Zgjedhore në Klan Kosova, Haradinaj ka thënë se ideja për korrigjim kufijsh është diskutuar edhe gjatë qeverisjes së Mustafës. Ndërsa i pari i LDK-së e ka mohuar një gjë të tillë.

Për t’u informuar më shumë rreth reagimit të Mustafës, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Isa Mustafa i kundërpërgjigjet Daut Haradinajt për idenë e korrigjimit të kufijve

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë