Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Daut Haradinaj e Muharrem Nitaj sonte në Rubikon flasin për zhvillimet në veri dhe qëndrimet e AAK-së

NULL NULL
06.06.2023 19:44
Rubikon

Daut Haradinaj dhe Muharrem Nitaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sonte në Rubikon flasin për zhvillimet e fundit në veri.

Haradinaj e Nitaj do të flasin edhe për kërkesën që AAK-ja ka për largimin e Albin Kurtit nga posti i kryeministrit të vendit.

Këto dhe tema të tjera të aktualitetit politik do të diskutohen sonte në Rubikon nga ora 20:45 në Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.