Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dashuritë e bënë fituese në llotari

NULL NULL
09.08.2015 21:30

Kjo grua doli fituese e një llotarie me shumën prej 72026.81 Euro.

E gjithë fitorja e saj erdhi si rezultat i përdorimit të numrave të dashurve që ajo kishte pasur më parë.

Lisa Forgie 34 vjeçare, vendosi numrat duke menduar që me njëmend do të fitoi dhe ashtu doli, të 5 numrat u përputhën me ata të topave bonus, përcjellë Klan Kosova.

Ndërkaq, Lisa me djalin dhe të bashkëshortin e saj, tani janë duke planifikuar për shpenzimet e parave për një shtëpi të re dhe një udhëtim në Amerikën e Jugut, përcjellë Klan Kosova.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.