Dashuri si e Andit dhe e Gresës, mes puthjeve dhe përqafimeve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dashuri si e Andit dhe e Gresës, mes puthjeve dhe përqafimeve (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 13:05

Gresa dhe Andi janë duke vazhduar të shprehin dashurinë dhe ndjenjat që i kanë ndaj njëri-tjetrit.

Ata sot me mëngjes ia dhanë njëri-tjetrit disa puthje dhe përqafime.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.