11:00, 24 Shkurt 2020

Rep artisti kosovar me famë ndërkombëtare, Labinot Gashi, e ka publikuar këngën e re që e ka punuar në bashkëpunim me artistin Seb Torgus.

Kënga e re është e punuar nga producenti Ryan Ellis, me tekst-shkruesit Seb Torgus, Larry Gashi dhe Ryan Ellis, është titulluar “Darkside”, njofton Klan Kosova.

Për këtë këngë, Gashi i ka njoftuar fansat e tij edhe në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

You just want me all up in your room take your phone out show them that we’re cool

A post shared by GASHi (@gashi) on

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë