Darka e të nominuarve pati më pak zhurmë por nuk mungoi debati (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Darka e të nominuarve pati më pak zhurmë por nuk mungoi debati (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 23:42

Si çdo javë edhe këtë u zhvillua darka e të nominuarve të Big Brother VIP Kosova.

Të nominuarit u janë përgjigjur pyetjeve që u janë parashtruar.

E kjo darkë pati më pak zhurmë, por nuk mungoi debati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.