Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Darka e të nominuarve më e veçantë se kurrë, banorët u përgjigjën në rolin e njëri-tjetrit (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:31

Gjatë spektaklit të sotëm të natës gjysmëfinale së Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material kushtuar darkës së fundit të konkurrentëve të nominuar.

Darka e fundit e të nominuarve ishte më e veçantë se kurrë më parë, derisa banorët ishin sfiduar të përgjigjeshin në emër të njëri-tjetrit.

Kësisoj, Xhuli është përgjigjur sikur të ishte Vedati dhe anasjelltas, Artani është përgjigjur sikur të ishte Stresi dhe anasjelltas si dhe Gresa është përgjigjur sikur të ishte Mbresa dhe anasjelltas.

Kurse, për Brunon janë përgjigjur të gjithë sikur të ishin ai. Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.