15:23, 10 Shtator 2019

Kanë mbetur edhe pak orë para ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë.

Për ta parë këtë përballje, mijëra tifozë nga mbarë bota kanë udhëtuar drejt qytetit Southampton, ku do të zhvillohet ndeshja.

Madje në një qytet të këtij vendi, ka filluar edhe dekorimi i rrugëve me simbole të Dardanëve, njofton Klan Kosova.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ndeshje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sot zhvillohet ndeshja e “ëndrrave” Angli-Kosovë (FOTO/VIDEO)

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë