Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dalin në shitje biletat për lojën Kosova – Andorra

NULL NULL
14.03.2023 21:13
Dardanët Kosova

Kombëtarja e Kosovës ndeshjen e dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024” do ta luajë kundër Andorrës.

Ndeshja do të luhet më 28 mars, në Prishtinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, nga ora 20:45.

Për këtë lojë, Federata e Futbollit të Kosovës ka nxjerrë në shitje biletat.

Ato do të shiten online.

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.

Në njoftimin e FFK-së thuhet se një person mund të blejë deri në katër bileta.

Linkun për blerjen e biletave mund ta gjeni të bashkangjitur më poshtë:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.