10:30, 13 Qershor 2018

Sipas disa raportimeve Dakota Johnson dhe Chris Martin janë në lidhje romantike që nga vjeshta e vitit që shkoi.

Edhe pse çifti janë munduar që të mbajnë lidhjen e tyre larg vëmendjes së mediave, ata janë parë së bashku ditën e martë.

Dyshja ishin tejet të afërt në një dalje për drekë në Venice Beach, në Kalifornia.

Aktorja 28 vjeçare, dhe vokalisti i “Coldplay” u munduan që të mos tërheqin vëmendje, janë kapur nga aparati fotografik i paparacëve.

Going strong! While Dakota Johnson and Chris Martin have tried to keep their love out of the spotlight, the pair were spotted enjoying an incredibly romantic lunch together at Gjelina in Venice, CA, on Tuesday

Loved up: They were spotted kissing during their romantic lunch date

Casual: Dakota kept comfortable in an oversized green sweater

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë