Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Daka shënon gol të bukur ndaj Chelseat (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 16:43

Leicesteri e ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat, në 1-1, në kuadër të xhiros së 26-të në Premier League.

Golin e barazimit e ka shënuar Patson Daka, në minutën e 39’, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.