15:55, 3 Gusht 2019

Gazeta Daily Mail i ka kushtuar një artikull paraqitjes së këngëtares amerikane Miley Cyrus në Sunny Hill Festival që po mbahet në Prishtinës.

E përditshmja britanike ka shkruar se pop ylli amerikan është njohur për paraqitjet e saj plot energji.

Ish-ylli Hannah Montana u paraqit me një palë pantallona të zeza lëkure të cilat i kombinoi me një palë çizme të larta, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

E veshur me rroba të zeza dhe shumë seksi, ajo nuk u ndal duke postuar storie në Instagram.

“Pop ylli është e njohur si ambientaliste dhe feministe. Ajo ka thënë për nënën natyrë se kur zemërohet, më mirë mos ngatërro me të”.

Për t’u informuar më shumë rreth Sunny Hill Festival që po mbahet në Parkun e Gërmisë në Prishtinë, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sunny Hill Festival – Këta janë artistët pjesëmarrës (FOTO)

 

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë