Dagz i emocionuar që do të bëhet baba: Ti je filmi ynë i preferuar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dagz i emocionuar që do të bëhet baba: Ti je filmi ynë i preferuar (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2022

Moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz mbrëmë e kanë konfirmuar se do të bëhen prindër për herë ta parë.

Dy ish-banorët e shtëpisë Big Brother Vip janë shprehur shumë të emocionuar për të dhënë këtë lajm, shkruan Klankosova.tv.

Dagz sonte ka publikuar një video në të cilën shihet duke ia prekur barkun Einxhelit.

“Ne do të të shikojmë gjithë jetën, ti je filmi ynë i preferuar”, ka shkruar Dagz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)