Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri me Afrim Muçuiqin e bëjnë remake këngën “Unë të du”

NULL NULL
07.12.2023 19:43

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë të ditur se do të publikojë shumë shpejt një këngë me Afrin Muçiqin.

Kënga do të jetë remake e këngës “Unë të du” dhe do të publikohet më 14 dhjetor në ora 18:00.

Zeqiri ka shtuar se kjo këngë do të jetë pjesë e albumit “The Absolute vol.1”./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.