17:28, 1 Korrik 2020

Këngëtarët e njohur kosovarë, Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, transmeton Klan Kosova.

Kënga quhet “Aman” dhe u publikua sot në ora 15:00 në kanalin zyrtar në Youtube.

Kënga është me ritme verore dhe ka arritur njën numër të konsiderueshëm të klikimeve.

Këtu më poshtë keni linkun e këngës:

Konkurs Pune

Lexo më shumë