Dafina Zeqiri dhe Tayna vijnë me këngë të re - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri dhe Tayna vijnë me këngë të re

NULL NULL
11/08/2019

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot do të publikojnë këngën e tyre më të re.

Këtë e bënë të ditur këngëtaret me anë të postimeve në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova.

Zeqiri është ajo e cila për publikun kosovarë bëri të ditur emrin e këngës “Boy Bye”.

Ndërsa Tayna tregoi se kënga del sot në ora 17:00.

https://www.instagram.com/p/B1BdIY_BZoy/

https://www.instagram.com/p/B1BdYqqAvPC/