19:20, 11 Gusht 2019

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re.

“ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve, transmeton Klan Kosova.

Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, kënga në kanalin Youtube ka marrë mijëra klikime brenda pak minutave.

Konkurs Pune

Lexo më shumë