Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri bëhet nuse (FOTO)

NULL NULL
03.06.2023 09:17
Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri vazhdimisht sjell befasi për adhuruesit e saj.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe me postimin e fundit, përcjell Klankosova.tv

Në postimin në Instagram, Dafina është shfaqur ni nuse.

“I do”, është shkrimi i vetëm të cilin ia ka shtuar këngëtarja postimit të saj, duke mos dhënë ndonjë sqarim tjetër.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.