Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina s’ka të ndalur, vuloset dueti “bombë” me reperin e njohur

NULL NULL
25.09.2023 18:40

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka qenë e pandalshme sa i përket dueteve këtë vit.

Me to dhe vetëm, ajo mund të thuhet me plot gojë që e ka dominuar sezonin e nxehtë duke qenë kryefjala e verës.

Por, me të mbërritur vjeshta, për Dafinën nuk ka as pushim e as pauzë nga bashkëpunimet.

I radhës tashmë veçse është konfirmuar.

Fjala është për këngën me Mozzik, të cilën e bëjnë të ditur burime të Prives.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.