Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina “shkëlqen” në paraqitjen e saj të fundit (FOTO)

NULL NULL
25.02.2024 21:44
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar disa në llogarinë e saj në Instagram pas performacës që kishte mbrëmë.

Ajo është shfaqur magjepsëse me një fustan të shkurtër të mbuluar me gurë vezullues.

Këtë veshje ajo e kombinoi me taka të larta e që ia mbulonin pjesën më të madhe të këmbëve.

Siç është bërë e ditur dhe e keni parë, Dafina ditëve të fundit ka prerë flokët, ku për eventin në fjalë i kishte lënë të lëshuara dhe në formë valore.

Grimin e përshtati me veshjen po ashtu.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.