22:16, 25 Maj 2019

Dafina Zeqiri publikoi këngën e saj të re.

“La Reina” quhet projekti i ri muzikor i këngëtares, i cili në Youtube u publikua me videoklip, në të cilin këngëtarja duket ndryshe dhe tejet tërheqëse.

Konkurs Pune

Lexo më shumë