Dafina e ‘përqesh’ Kidën në postimin e fundit në Instagram (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina e ‘përqesh’ Kidën në postimin e fundit në Instagram (VIDEO)

NULL NULL
1 week më parë

Ka ndodhur më shumë sesa do të duhej, që dy artistë bashkëpunues të ftohnin raportet, pas një hiti që sollën për publikun.

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë ironizuar të gjithë kolegët e tyre që e bëjnë këtë gjë.

Në videon e postuar në Instagramin e saj, Dafina shfaqet teksa “tallet” dhe imiton Kidën në këngën e tyre të re./Prive.al

https://www.instagram.com/stories/dafina.zeqiri/2865430826720585272/?igshid=MDJmNzVkMjY=&fbclid=IwAR0-dUgGGk0uAIifX9E-MJpvwBowmAYwnD7PVvq8cn8-RG-1XY5Jq37A5ss