Dafina Dauti qanë përsëri për rrëfimin e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Dauti qanë përsëri për rrëfimin e saj (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:03

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina Dauti, ka qarë sërish edhe në Post Big Brother Vip Kosova për rrëfimin që e ka ndarë me publikun për jetën e saj private.

Ajo ka thënë se ajo histori e saj është e vërtetë dhe se ka fakte e dëshmi të plota për të gjitha gjërat që ka folur aty.

Ndiqni videon më poshtë:

lajme të ngjashme