Dadot e familjeve mbretërore më të shtrenjtat në botë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dadot e familjeve mbretërore më të shtrenjtat në botë

NULL NULL
15/08/2022

Kolegji Norland prodhon kujdestarë të elitës së fëmijëve – dadot që punojnë për familjet mbretërore dhe mund të fitojnë më shumë se mjekët.

Pra, çfarë duhet për t’u bërë një nga dadot më të shtrenjta në botë?

I vendosur në qytetin historik anglez të Bath, Kolegji Norland nxjerr traditë, por po përgatit studentët e tij për shekullin e 21-të, shkruan BBC, transmeton Klankosova.tv.

Ato mund të jenë të veshura me uniforma viktoriane, por këto dado të ardhshme mësojnë vetëmbrojtje dhe marrin mësime për drejtimin e avancuar dhe sigurinë kibernetike.