Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 22:45

Opinionisti i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Olti Curri ka komentuar kohën e shpejtë të krijimit të çifteve brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Pos tjerash, Curri ka thënë se Vivien dhe Getinjo janë lidhur shpejt, por kur jemi tek shpejtësia, Curri vendin e parë për nxitim i ka dhënë Xhulit me Atdheun.

“I referohem lojës brenda dhe çifteve që janë formuar brenda. Se janë formuar tri çifte këtë edicion dhe unë çdo referim e bëj se çfarë kam parë me Andin e Gresën, Vivin dhe Getinjon. Vivi dhe Getinjo u lidhën shpejtë, por Xhuli e Atdheu akoma më shpejt, më shpejt sesa të vjen një picë në shtëpi”, ka thënë Olti.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.